Říkají o mě

K & R

Ahoj Eliško, teď jsme koukali na fotky a je to fakt paráda, a video je úplně super, děkujeme moc za vše! 😊 💛
(pouštěla jsem si ho jen asi pětkrát za sebou😃)

M & J

Juuuuuuuuuu ❤️❤️❤️❤️❤️ To je krasa ☀️☀️☀️Jsem si nikdy nemyslela, ze budeme mit svatebni fotky a jeste tak krasny ❤️🐣Diky ❤️❤️❤️ Jsou proste nadherny ❤️❤️❤️❤️nemam slov.

M & P

Jsou tak boži a i z těch ze svatby jsme unešení. ❤️

Novákovi

Eli fotky jsou moc krásný nic bychom neměnili. 🥹❤️ Moc děkujeme. 🫶'